Pizzeria Pescatore

Nasza ocena: 
3.01
Telefon: 
Adres: 
os.xxx-lecia 20, 47-303 Krapkowice
Udogodnienia: 
Galeria: 

Dodaj opinie

CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Opinie

11/10/2017 - 15:55
Janina
Rzeczywiście toaleta jest zepsuta , ale wiem że dziewczyny robią wszystko co mogą aby zmienić ten stan rzeczy , tylko jest problem natury budowlanej , a prawda jest taka że kibelek sam się nie rozwalił tylko klienci którzy nie szanują czyjejś pracy tak właśnie postępują , A sprawa pisuara jest bardzo zabawna bo mężczyźni ciągle wrzucają do niego tonę papieru toaletowe więc ludzie jakim cudem ma być drożny ? Wiele razy słyszałam jak panie z obsługi proszą pańow aby więcej tak nie robili bo się zatyka a ludzie i tak swoje robią
07/10/2017 - 16:11
Arleta
Toaleta to koszmar', który po piwku trzeba zaliczyć. Właściciel chyba dawno nie odwiedzał tego miejsca.
06/10/2017 - 18:22
ANDRZEJ
Obsługa miła - to prawda. Wszyscy oceniający koncentrują się na wrażeniach wizualnych i kulinarnych. Można takie mieć/odczucia subiektywne niezgodne z moimi/ dopóki nie przyjdzie czas by skorzystać z toalety. Jedna dla kobiet i mężczyzn, stan sanitarny i techniczny znacząco odbiega od wymagań przepisów i klientów! Rozbita pokrywa rezerwuara, nie przymocowany sedes, brudna nakładka na sedes dla dzieci, często niedrożny pisuar. Stan nie zmienia się od dłuższego czasu. Może właściciel koncentruje się za bardzo na wpływach zapominając o innych obowiązkach?
09/05/2017 - 08:45
Mają
Bardzo fajne miejsce , bardzo miła obsługa, lubimy ze znajomymi tu przychodzic
31/03/2017 - 08:53
Harry
Mi bardzo smakuje, a zamawiam już od paru lat. Może zdarzyło mi się ze dwa razy ze była surowa ale przy ilości zamówień które mają to te dwa razy wybaczyłem, a jak powiedziałem to zawsze coś dorzucili w gratisie. Ja ogólnie i moi znajomi bardzo lubimy to miejsce bo jest tam świetna atmosfera a i jedzenie nam bardzo smakuje. Polecamy.Stali klienci.