PHU MAKRUS Joachim Kopica

6.02

PHU MAKRUS Joachim Kopica

Adres:Ks. Koziołka 2, 47-303 Krapkowice
Telefon:77 44 60 330, 77 44 60 331
Działalność naszej firmy sięga roku 2001. Wówczas zaczęliśmy zaopatrywać niewielkie budowy głównie w systemy dociepleń poszerzając ofertę do dnia dzisiejszego. Podjęliśmy współpracę z firmami wykonawczymi, które do dnia dzisiejszego pozostają z Nami wspólnie przyczyniając się do spełniania potrzeb Naszych klientów.
 
Firma MAKRUS w swojej działalności koncentruje się na obszarach związanych z budownictwem, wykonawstwem i materiałami budowlanymi renomowanych producentów. Działaniem swym obejmujemy całą opolszczyznę jak również woj. śląskie, dolnośląskie i wielkopolskie. Obecnie w bazie Naszych klientów zarejestrowanych jest ponad pięć tysięcy kontrahentów, a liczba ich z dnia na dzień stale rośnie. Do dyspozycji naszych klientów posiadamy samochody: specjalistyczne z dźwigami do rozładunku palet o ładowności 3,5t oraz 15t jak również koparko-ładowarkę .
 
Aby zagwarantować ciągłość dostaw dysponujemy wysokim zapasem magazynowym o łącznej powierzchni około 4000m2 oraz halą sprzedaży o powierzchni ponad 400m2.
 
Rozwijamy się wraz z rozwojem potrzeb Naszych klientów, jeśli rozwiązanie Twojego problemu wymaga od Nas nowego wyzwania z pewnością je podejmiemy.